ASELS Teknik Görünüm

Diğer Hisseler Halil BUHUR 1.145
sponsorlu reklam

ASELS 26,56 TL
13.04.2018

Hisse son günlerde gerek endeksin olumsuz durumu gerekse ikincil halka arz gelişmeleri nedeniyle 200 EMA altında seyretse de tarihi grafiğe baktığımızda bu ortalama altında çok kalmamış.
Ayrıca Yabancı Takasında daha önce % 26-27’lerde olan oran son takas günü itibariyle % 30,01 ile % 30 üzerine atması ve haftalık takasta 1,6 milyon lot yabancı alımı dikkat çekiyor.
Kısa vadeli teknik görünüm ₺26,72 üzerinde kapanışların devamında pozitif seyre döner:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Halil BUHUR {Halil BUHUR}

“ASELS Teknik Görünüm” üzerine 8 yorum

 1. kemalseyh dedi ki:

  Yabancılar toplamaya başladıysa yükseliş yakındır:)

 2. Ha023 dedi ki:

  Halil hocam tesekkürler

 3. vesahin44 dedi ki:

  Hocam herkesler destek direnç yazıyor hedef veriyor sadece sana mı yasak koydu bu spk 🙂

 4. Ozal1508 dedi ki:

  Halil hocam
  eline emegine saglık
  tesekkürler 🙂

  1. Halil BUHUR dedi ki:

   Sağ ol dostum.

 5. baran.deniz dedi ki:

  uzun süredir çalışmalarınızı takip ediyorum. uzun vade yatırım tavsiyelerinizi de uyguluyorum. her ne kadar destek, direnç, panik satışları uzun vade yatırımcısının umrunda olmasa da daha önce verdiğiniz hedefler ile ileriye dönük hisse hedeflerimizi daha net görebiliyorduk. yatırım firmaları dahil bir çok kişi ve kurum ” yazdıklarımız yatırım danışmanlığı kapsamında değildir” uyarısı ile kısa vade – uzun vade hedeflerini veriyorlar.

  siz artık “*Hatırlanacağı üzere mevzuattaki güncel hassasiyet üzerine teknik yorumlarda destek direnç ve hedef fiyat vermiyoruz, grafik görseli ile yetiniyoruz şimdilik.” diyerek sadece grafik paylaşıyorsunuz. tabi ki isterseniz grafik de paylaşmayabilirsiniz.herhangi bir sorumluluğunuz olmadığını ve küçük yatırımcıyı düşünerek bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yaptığınızı biliyorum. grafik ve “özel indikatörlerden, normal indikatörlerden” anlamayan yatırımcı için daha açıklayıcı ve hedef fiyat veren paylaşım yapmayı düşünmüyor musunuz artık?

  saygılar.

  1. Halil BUHUR dedi ki:

   Onlar resmi aracı kurum, bizim öyle bir durumumuz yok, şimdilik böyle devam.
   Yatırım tavsiyesi değildir demenin hiç bir önemi yok.

Bir cevap yazın