EREGL Teknik Görünüm

EREGL 10,65 TL
06.04.2018

Hatırlanacağı üzere mevzuat gereği teknik yorumlarda destek direnç ve hedef fiyat vermiyoruz, grafik görseli ile yetiniyoruz şimdilik.
Aynı şekilde Temel analiz kapsamında bilanço yorumlarımızda daha önceki dönemlerde belirttiğimiz hisse değerleme fiyatımızı da yazmıyoruz.

EREGL 10,45 TL stop-loss seviyesi olarak izlenmek üzere teknik görünüm:

10 Comments

 1. Ben böyle bir piyasa görmedim Hocam sizi uyan kazanır siz hariç bankalar dahil alll veriyor ertesi gün hop satıyorlar siz hariç kimseye güvenmem burda

  • Sağ ol Öztürk dostum, benim kimseye bir bağlılığım yok, yaptığım tespitleri kendi temel ve teknik kriterlerime göre yapıyorum. Fayda görülüyorsa ne ala…

  • Hocamın işleri biraz sabır gerektirir. (Tam ehli keyf işi aslında, sitressis, hakiki borsa)…

   Alcen, keyfine bakcen. Hisse orda durup duru… Sonra sen diğerlerinin üzümünü yerkene bağcıyı dövmeden, vaktinde aldığın hisse fitesi 5 e attımıydi birden, teeeeee uzaya uçup duruuuu. Bi ara eh oda dinneniveesin gari dedimi hocam parketcen, el fitesini çekcen, sora yeni üzümlerini hüpletcen.
   İşte bugadeeeenn… 🙂

   Alemin kralına selamlar, sevgiler ve hürmetler…

   • Eyvallah muhterem dostum aynen öyle, işin sırrını çözmüşsünüz.
    Hoş, hızlı kazandıracağım diyenlerin sonu da arabayı yoldan çıkarmakla sonuçlanıyor çoğu zaman, şekil 1.a çiftlik vak’ası.

 2. Bir yıldır takip ediyorum hiç şaşmadı hedefler allah ömrünüze ömür katsın Hocam emeğinize sağlık herşey mükemmel sağlıcakla kalın

 3. Hayırlı pazarlar hocam, sizi yeni tanıdım ve takip etmeye başladım. öncelikle bizlere yaptığınız yardımlar için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Hocam, uzun vade ve temettü yatırımcılığı için için erdemir almayı düşünüyorum. Grafiğinize baktım ama bu seviyeden alınır mı bi anlam çıkaramadım. Bu pembe, mavi yeşil, beyaz ve turuncu renk ne anlam ifade ediyor, açıklayabilir misiniz? Alttaki diğer iki indikatör RSI ve macd bildiğim kadarıyla. Ama üstteki grafiği nasıl yorumlamalıyım, yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar, selamlar..

  • O grafiği burada anlatmaya zaman da yetmez satır da yukarıda yorum yazan Ercan İrfan Bey kardeşimiz bu dediğimi daha iyi anlayacaktır, bu grafikle daha önce koyduğumuz hisse grafik ve hareketlerini kıyaslayarak sonuca ulaşmaya çalışabilirsiniz.

  • “Hangi dala konacağını şaşıran ürkek serçeler gibi” uçuşurken daldan dala,
   Yüksekten, bir kartal gibi avına odaklanan, sabırlı ve kararlı avcılara dönüşüveriyor insan hocamla tanıştıktan ve görüştükten sonra.

   Av olmak, avcı olmak… Bütün mesele bu…
   “Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz işte… ”

   “BUHUR25”
   🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir