ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ( Yeni İş İlişkisi )

ASELS Halil BUHUR 739
sponsorlu reklam

ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

Ortaklığın Adresi : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 296. Cadde No: 16 Yenimahalle / ANKARA
Telefon ve Faks Numarası : (312) 592 10 00 / (312) 354 13 02
E-posta adresi : aselsan.ir@aselsan.com.tr
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : (312) 592 12 42 – 45 – 33 / (312) 592 12 49
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : –
Özet Bilgi : Sözleşme İmzalanması

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği (Müşteri/Tedarikçi) : Müşteri
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı : K.K.K. 11. Ana İkmal Merkezi Komutanlığı
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı : %0,8
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı : %0,3
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih : 23/12/2015
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları : –
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi : Şirketin cirosunu olumlu etkileyecektir.

EK AÇIKLAMALAR:
ASELSAN ile Kara Kuvvetleri 11. Ana İkmal Merkezi Komutanlığı arasında toplam bedeli 20.000.000,- TL olan Elektro Optik ve Lazer Sistemleri Bakım Onarım Sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında çalışmalar 2015-2018 yıllarında gerçekleştirilecektir.
Bu açıklama müşteriden alınan 25/12/2015 tarihli izne istinaden yapılmıştır.

An agreement regarding the Electro Optics and Laser Systems Maintenance and Repair valuing TL 20.000.000,- has been signed between ASELSAN and the Turkish Armed Forces 11. Main Supply Depot Command. The tasks within the context of this agreement will be completed in between the years 2015-2018.
This disclosure is made with respect to the permission of the customer dated 25/12/2015.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu’nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=491309

BIST 25 Aralık 2015 01:12

Sosyal Ağlarda Paylaş

Halil BUHUR {Halil BUHUR}

“ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ( Yeni İş İlişkisi )” üzerine 4 yorum

 1. Seref Gunal dedi ki:

  Hocam siteniz hayırlı ugurlu olsun. Tasarruflarimi borsada değerlendirmeye karar vereli 2 ay oldu ve sizin ışığınizda güzel bi yatırımcı olacağım inşallah.

  1. Halil BUHUR dedi ki:

   Teşekkür ederim Şeref Bey zamanlamanız çok güzel dilerim ki seçimleriniz de güzel olur ve bu fırsatı değerlendirirsiniz, her şey gönlünüzce olsun.

 2. Seref Gunal dedi ki:

  Sayenizde hocam Otkar,Aselsan,Tüpraş, Froto,Toaso,Çimsa da pozisyon aldım Logo da takibimde fırsat verirse ondada pozisyon alıp portfoyumu tamamlayıp aylık alimlarla devam etmeyi planlıyorum. Borsa hakkında pek temel teknik bilgim yok şu anda ogrendikce daha da şekillendiririm portfoyumu galiba söylediğim gibi iki aylık borsa yatirimcisiyim. Sizden ogrenecegim çok şey var daha:) Musade ederseniz bi kac soru sorabilir miyim?1)Yatırımlarımlarimda dikkat edeceğim önemli hususlar nelerdir? 2) Hisseleri mi sizin ışığınizda seçiyorum ama hisselerin haber akışını ve izleyebilecegim mobil uygulama tavsiyenizi merak ediyorum 3) Sizden derste almak isterim ama buna isimden dolayi pek vaktim yok başka mobil veya online imkan var mı acaba?

  1. Halil BUHUR dedi ki:

   Şeref dostum gayet harika seçimleriniz tebrik ediyorum sizi.
   Bu yazınızı ana üst panelden Uzun Vadeli Yatırımcı başlığına tıklarsanız oranın Yorumlar kısmından devam edersek çok daha iyi olur diğer dostların da katılması için. Teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın