ECILC Şirket Haberi

Şirketimizin bugün gerçekleşen 2019 yılı olağan genel kurul toplantı sonucunu KAP sisteminde açıklarken oluşan sistemsel bir hata nedeniyle “Genel Kurul Sonucu” ilgili Hak Kullanım Bildirimi’nden gönderilemediği için Kar Payı Dağıtımı ve Kayıtlı Sermaye Tavanı geçerlilik süresinin yenilenmesine ilişkin Hak Bildirim Şablonları da gönderilememiştir. 
Genel Kurul Toplantısı’nda; 
– Yönetim Kurulu önerisinde yer alan kar dağıtım tutarının ve ekli kar dağıtım tablosunun önerildiği şekliyle kabul edilerek, kar payı ödeme tarihinin ise 14 Nisan 2020 olarak değiştirilmesine,


– Ana Sözleşmemizin 7 no’lu Kayıtlı Sermaye maddesinin de ekli şekilde tadil edilmesine karar verilmiştir.

Özetle Ecilc, 14 Nisan 2020 tarihinde hisse başına 0,06205 TL (6,2 kuruş) temettü ödenmesine ve Kayıtlı Sermaye Tavanı geçerlilik süresinin 2024 yılı sonuna kadar 5 yıl daha uzatılmasına karar vermiştir.

Bedelsiz sermaye artırma kararı yoktur.

3 Comments

  1. Ecilc borsada ky dolandırılıyor. Dümenler dönüyor. Sağlık hisseleri birileri tarafundan baskılanıp toplatılıyor. Uçmayan hsva yolu hisselseri, oynanmayan spor hisselseri tavan hergün bu hisse şu salgın dönemşnde dişürğlüyor dşzce mantıklımı.

    • Ayhan bey, sizi anlıyorum fakat bu iddilarınıza araştırıp inceleyecek mercii burası değil malumunuz.
      Konjonktür gereği mantıken yürümesi gereken dururken yürümemesi gereken koşuyor doğru ama borsada böyle şeyler de oluyor maalesef, istedikleri hissleri hareketlendirebiliyorlar yani dediğiniz gibi. Dileriz ki her hisse hak ettiği yere gelir, bol kazançlar dilerim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir