HEKTS Takas ve FiboRet Teknik Analizi

HEKTS 9,82 TL
02 Nisan 2020

Hektaş son iki haftalık takas analizimizde Citibank Yabancı ve Deutschebank Yabancı takasında 4,47 %’den 5,55 %’e artış görülüyor.

Hektaş’ta göstergelerimiz 8,92 TL üzerinde pozitif durumda.

FiboRet(8) 10,47 TL direnci üzeri hacimli hareketlerin devamı hâlinde FiboRet(9) 12,35 TL orta ve uzun vadeli direnç seviyesi olur.

HEKTS 9,30 TL stop-loss seviyesi altında 7,55 TL destek olarak izlenmek üzere teknik görünüm:

“HEKTS Takas ve FiboRet Teknik Analizi” için 20 yanıt

merhaba hocam, grafiği güncelleme zamanı geldi sanırım, ne dersiniz malum hektaşla ekip ttrakla biçmemiz lazım,
saygılar

İyi fikir Murat bey Hektaş’la ekip traktörle biçmek. 🙂
Yalnız grafiği güncellemek için net tespitimizin olması lazım, şimdilik izlemeye devam…

Hocam . Net tespit olarak göstergeleriniz neler olmalı ? Neye göre değerlendirme potasına girer

Destekten veya dirençten dönüş görmem gerekir yeni çalışma için. Direnç dönüşlerinde twitten uyarı yaptığım için genelde destek seviyesinden pozitife dönüşte grafik koymaya çalışıyorum bu çalışmada olduğu gibi…

Halil hocam paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Bir sorum olacaktı. Twitterda son zamanlarda hektaş ile ilgili fk değerine bakarak pahalı deyip duruyorlar. Tabi pahalı dedikçe bizim hektaş yürüyüp gidiyor. Sadece fk ya bakıp pahalı diyebilir miyiz? Teşekkür ederim.

Sadece F/K yeterli değildir, bunun yanında PD/DD önemli kriterdir. Doğru biraz fazla primli ama biz böyle düşündükçe de koşuyor mübarek.

30’a koşuyor Kaptan, dgklb de fd/dd 43.5 ama o da koşuyor. gerçi onun bilançosu kötü. gübretaş bilanço mu fiyatlıyor acaba? daha gelmemiş.

Bir Yorum Yazın